Trosoban stan 79m2 - Budva - Velji Vinogradi kuzina
189500€
Fiksno
Šifra oglasa: OG75442871ME
Tip oglasa:
ProdajaBroj soba:
Trosoban stanVrsta stana:
Stan u zgradiOpremljenost:
PolunamještenPovršina:
79m2Sprat:
Visoko prizemljeBroj kupatila:
2Uknjiženo:
Opis oglasa
Stan u Budvi, u blizini restorana "Kužina". Povoljna cijena 2400 eur/m2. Stan je 79 m2. Ima 2 spavaće sobe, 2 terase, 2 kupatila, 2 kuhinje i 2 odvojena sata za struju. Tako da postoji mogućnost da se odvoji garsonjera. Stan je u dobrom stanju. Visoko prizemlje. 189 500 eur tel: +38268485654
Slični oglasi
Nema sličnih oglasa